Понеділок, 29.04.2024, 01:07

КЗ "Шевченківська ЗОШ І-ІІ ступенів" Василівськ...

Головна » 2017 » Лютий » 19 » БЕЗПЕЧНИЙ INTERNET
БЕЗПЕЧНИЙ INTERNET

10 речей, яких ви можете навчити своїх дітей,

щоб підвищити їхню безпеку у Web

Internet може бути прекрасним місцем для навчання дітей, їхніх розваг, спілкування зішкільними друзями або просто місцем, девони можуть розслабитися чидосліджувати щось. Але так само, яківреальному світі, Всесвітня павутина може бути небезпечною для дітей. Перш ніж видозволите своїй дитині виходити вонлайн без вашого нагляду, переконайтеся, щовивстановили набір правил, дотримуватися яких виусі погоджуєтесь.

Якщо винезнаєте зчого почати, ось кілька ідей стосовно того, щоварто обговорити звашими дітьми, щоб навчити їхкористуватися Internet більш безпечно.

1. Заохочуйте свою дитину ділитися своїм досвідом Internet. Насолоджуйтеся Internet разом ізсвоїми дітьми.

2. Вчіть своїх дітей довіряти своїм інстинктам. Якщо щось вонлайні примушує їхнервувати, вони мають вам про цеповідомляти.

3. Якщо ваші діти відвідують чат-кімнати, використовують програми обміну миттєвими повідомленнями, грають вонлайнові відеоігри або роблять щось інше вInternet, для чого вимагається ім'якористувача, заяким його можна булоб ідентифікувати, допоможіть їмвибрати таке ім'яйперевірте, щоб воно невідображало ніякої персональної інформації проних.

4. Наполягайте натому, щоб ваші діти ніколи недавали своєї адреси, номера телефону або іншої персональної інформації, включаючи інформацію про те,вяку школу вони ходять або деїмподобається гратися.

5. Посніть своїм дітям, щорізниця між правильним інеправильним такаж сама вInternet, івреальному житті.

6. Поясніть своїм дітям, яквиявляти повагу доінших вонлайні. Переконайтеся, щовони знають, щоправила гарної поведінки неміняються лише тому, щовони знаходяться закомп'ютером.

7. Наполягайте натому, щоб ваші діти поважали власність інших вонлайні. Поясніть їм,щостворення незаконних копій творів інших людей— музики, відеоігор, програм— цевсе рівно, щокрадіжка товару вмагазині.

8. Скажіть своїм дітям, щоб вони ніколи незустрічалися зісвоїми онлайновими друзями особисто. Поясніть їм,щоонлайнові друзі можуть бути нетими, закого вони себе видають.

9. Поясніть своїм дітям, щоневсе, щовони читають або бачать вонлайні єправдою. Заохочуйте їхзапитувати про це,якщо вони вчомусь невпевнені.

10. Контролюйте те,щороблять ваші діти вонлайні, задопомогою просунутих програм Internet. Батьківський контроль може допомогти фільтрувати шкідливий вміст, здійснювати моніторинг сайтів, які відвідують ваші діти таз'ясовувати, щовони там роблять.

З кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, що дозволить навіть початківцям ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту. Матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті.

Переглядів: 405 | Додав: taniazubowa2015 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »